^ Наверх

Виват, выпускники 2019!

Итоги районного конкурса «Предметная неделя в учреждении образования»

Подведены итоги районного конкурса «Предметная неделя в учреждении образования».…

Поведены итоги областного конкурса ”Рифма.by“

Об итогах областного конкурса поэтических произведений ”Рифма.by“…

Об утверждении контрольных цифр приема учащихся 1, 5, 10 классов учреждения общего среднего образования Глубокского района в 2019/2020 учебном году

 …

Поздравляем Василису!

22 мая 2019 года на базе учреждения образования Федерации профсоюзов Беларуси ”Международный университет ”МИТСО“ Витебский филиал“ состоялся очный этап конкурса работ исследовательского характера (кон…

Объединенная международная математическая олимпиада ”Формула Единства“/”Третье тысячелетие“

Объединенная международная математическая олимпиада ”Формула Единства“/”Третье тысячелетие“ возникла как союз олимпиад ”Формула Единства“ (проводится с 2012 года) и ”Третье тысячелетие“ (проводится с…

Меню сайта

Доска почета

Вашило Елена Романовна

заместитель директора по основной деятельности ГУО «Плисская детский сад-средняя школа Глубокского р…

Высоцкая Заряна Ивановна

приемный родитель отдела по образованию Глубокского райисполкома…

Гайдар Елена Леонидовна

учитель информатики ГУО «Псуевская детский сад – средняя школа Глубокского района…

Гуйдо Наталья Васильевна

библиотекарь ГУО «Подсвильская средняя школа Глубокского района…

Дук Татьяна Иосифовна

заведующий ГУО «Ясли-сад № 2 г. Глубокое…

Дулинец Светлана Федоровна

инженер по охране труда отдела по образованию Глубокского райисполкома…

Закревская Оксана Николаевна

музыкальный руководитель ГУО «Средняя школа № 1 г. Глубокое имени П.О. Сухого…

Кондратьева Жанна Афанасьевна

директор ГУО «Средняя школа № 2 г. Глубокое…

Крикун Иван Иванович

учитель физической культуры ГУО «Средняя школа № 3 г. Глубокое…

Лобан Татьяна Сергеевна

руководитель физического воспитания «Ясли-сад № 4 г. Глубокое…

Лопацкая Инна Александровна

заместитель директора по воспитательной работе ГУО «Средняя школа № 1 г. Глубокое имени П.О. Сухого…

Михалевич Татьяна Ивановна

заместитель главного бухгалтера централизованной бухгалтерии отдела по образованию Глубокского райис…

Папок Валентина Валентиновна

заведующий филиала «Ивесь» ГУДО «Центр детей и молодежи Глубокского района…

Сивцевич Михаил Владимирович

учитель трудового обучения ГУО «Средняя школа № 1 г. Глубокое имени П.О. Сухого…

Скурат Светлана Михайловна

воспитатель ГУО «Ясли-сад № 6 г. Глубокое…

Турчинович Наталья Викторовна

учитель начальных классов ГУО «Коробовская детский сад – средняя школа Глубокского района имени Р.И.…

Черенко Лилия Ануфриевна

педагог дополнительного образования ГУО «Коробовская детский сад – средняя школа Глубокского района…

Шур Ольга Валерьевна

учитель математики ГУО «Средняя школа № 2 г. Глубокое…

 gmr 18 20

 work 000359 1b4ed0f56c9095542d8efc35ccc1a51f

ives-banner

Главная

Дзяржаўная ўстанова адукацыі
"Шунеўская дзіцячы сад-сярэдняя школа
Глыбоцкага раёна"

schuneucy 1Адрас: 211801, зав. Цэнтральны, д. 1, в. Шунеўцы, Глыбоцкі раён, Віцебская вобласць

Электронны адрас:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Дырэктар

ТКАЧ
Алег Рыгоравіч

тэл. 8 (02156) 3-43-43
Графік прыёма: панядзелак 08.00.-12.00.

Намеснік дырэктара
па асноўнай дзейнасці

Цяліца Алена Іосіфаўна

тэл.8 (02156) 3-43-43
Графік прыёма: аўторак 08.00.-10.00.

Намеснік дырэктара
па асноўнай дзейнасці

Кузьміч
Святлана Уладзіміраўна

тэл.8(02156) 3-43-43

Сацыяльны педагог,
педагог-псіхолаг

Белянок
Уладзімір Уладзіміравіч

тэл.8(02156) 3-43-43

Адміністратыўныя працэдуры,
якія здзяйсняюцца па прынцыпу "АДНО АКНО"

Пералік адміністрацыйных працэдур, якія выконваюцца па прынцыпе “Адно акно”:

2.1. Выдача выпіскі (копіі) з працоўнай кніжкі
2.2. Выдача даведкі аб месцы працы, службы і займаемай пасадзе
2.3. Выдача даведкі аб перыядзе працы, службы
2.25. Выдача даведкі аб знаходжанні ў адпачынку па догляду за дзіцяці да дасягнення ім узросту 3 гадоў
6.1. Выдача дублікатаў:
6.1.1. дакумента аб адукацыі:
- пасведчання аб агульнай базавай адукацыі;
- атэстата аб агульнай сярэдняй адукацыі;
- пасведчання аб спецыяльнай адукацыі
6.3. Выдача даведкі аб тым, што грамадзянін з'яўляецца навучэнцам або выхаванцам установы адукацыі
6.15. Прыняцце рашэння аб вызваленні або зніжэнні аплаты за карыстанне падручнікамі і вучэбнымі дапаможнікамі выхаванцамі і навучэнцамі
6.16. Прыняцце рашэння аб вызваленні або зніжэнні аплаты за харчаванне дзяцей ва ўстанове

КНІГА СКАРГАЎ І ПРАПАНОЎ

знаходзіцца ў кабінеце “Кабінет дырэктара”
Адказны – дырэктар Ткач Алег Рыгоравіч, тэлефон 3-43-43.
У яго адсутнасць – Цяліца Алена Іосіфаўна, намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці

ВЫШЭЙСТАЯЧАЯ АРГАНІЗАЦЫЯ

АДДЗЕЛ ПА АДУКАЦЫІ ГЛЫБОЦКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Гаўрылава Таццяна Вячаславаўна – начальнік аддзела па адукацыі Глыбоцкага райвыканкама
(кабінет № 65, службовы тэлефон 2-24-31)
Будзько Аліна Іванаўна – галоўны спецыяліст аддзела па адукацыі Глыбоцкага райвыканкама
(кабінет № 70, службовы тэлефон 2-28-33)
АДРАС
211800, вуліца Леніна, 42, горад Глыбокае, Віцебская вобласць
ЭЛЕКТРОННЫ АДРАС ПРЫЁМНАЙ Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Інфармацыя аб установе адукацыі

Мова навучання БЕЛАРУСКАЯ
Вывучаемыя замежныя мовы НЯМЕЦКАЯ І АНГЛІЙСКАЯ
Рэжым работы дашкольнай групы 7.00-17.30
Зменнасць заняткаў:у адну змену, пачатак заняткаў 9.00.
Арганізацыя падвозу выхаванцаў і навучэнцаў: аўтобус установы адукацыі
Наяўнасць групы падоўжанага дня:
група падоўжанага дня для навучэнцаў 2-4 класаў, рэжым работы з 12.50 да 17.50.

Вывучэнне прадметаў на павышаным узроўні:

- беларуская мова 11 клас, настаўнік - Любоза Святлана Міхайлаўна
- матэматыка 11 клас, настаўнік Каліцкая Ірына Вацлаваўна
- беларуская мова 10 клас, настаўнік - Любоза Святлана Міхайлаўна
- матэматыка 10 клас, настаўнік Гінько Валянціна Віктараўна

 

Апякунскі савет
Дзяржаўнай установы адукацыі
"Шунеўская дзіцячы сад-сярэдняя школа Глыбоцкага раёна"

Састаў апякунскага савета ў 2018-2019 навучальным годзе:

1. Аксяновіч Т.П. – старшыня апякунскага савета, бібліятэкар Шунеўскай сельскай бібліятэкі;
2. Самуйла Л.Я. – сакратар апякунскага савета, настаўнік установы адукацыі;
3. Жолуд А.І. – член апякунскага савета, повар установы адукацыі;
4. Тарарака В.М. – член апякунскага савета, бухгалтар УП “Глыбоцкая ПМК меліявадгас”
5. Кожух С.У. – член апякунскага савета, індывідуальны прадпрымальнік..

Да ўвагі:

Разліковы рахунак для пераліку сродкаў апякунскага савета:
Атрымальнік:
Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Шунеўская дзіцячы сад-сярэдняя школа Глыбоцкага раёна"
р/с BY29АКВВ36323150086092300000
в ЦБУ №208, филиала № 216
ОАО АСБ «Беларусбанк» в г.Полоцк,
БИК AKBBBY21216
Від выплаты/прызначэнне выплаты “Добраахвотнае ахвяраванне”

РАСКЛАД ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ
ДУА “Шунеўская дзіцячы сад – сярэдняя школа Глыбоцкага раёна” на 2018 / 2019 навучальны год

shun 1 4 2018 002

 

shun 5 9 2018 002

 

График работы объединений по интересам 
в ГУО « Шуневская детский сад-средняя школа Глубокского района»
в 2018-2019 учебном году

День недели

Название

Время работы

Кол-во детей

Руководитель

ПОНЕДЕЛЬНИК

 

Клуб « Быстрый мяч»

16.00.-17.30

12

Хилько Ю.В.

 

Кружок « Вокальный»

15.40.-17.00.

10

Никифорович В.А.

ВТОРНИК

Спортивная секция « Спортивные игры»

15.00.-16.30.

14

Хилько Ю.В.

 

СРЕДА

Клуб « Олимпиец»

15.00.-16.30.

8

Шаркович А.И.

Кружок « Танцевальный»

15.00-16.40.

12

Овсянко А.А.

ЧЕТВЕРГ

Вокальный кружок « Званочки»

15.30.-16.15.

15

Козлова О.Э.

 

ПЯТНИЦА

 

 

 

Спортивная секция ОФП

16.00.-17.30.

14

Хилько Ю.В.

Клуб “ Свечка “

15.00.-15.45.

8

Малей Н.Р.

Факультатив « Шахматный всеобуч»

14.05.-14.50.

3

Шаркович А.И.

Клуб « Фемида»

15.00.-15.45.

8

Белянок В.В.

 

СУББОТА

Клуб « Титаны»

9.00.-10.00.

8

Шаркович А.И.

Клуб» Эрудит»

10.50.-12.30

8

Белянок В.В.

Кружок « Текстильный дизайн»

10.50.-12.30.

12

Самайло Л.Е.

Клуб ЮИД

10.50.-11.35.

8

Никифорович В.А.

 

График работы в шестой школьный день
ГУО « Шуневскаядетский сад-средняя школа Глубокского района»
в 2018/2019 учебном году

№ п/п

Название мероприятия

Время проведения

Классы

Ответственный

1.

Клуб “ Титаны” по спочан

9.00.-10.00

2-7 классы

Шаркович А.И.

2.

ГКП

ГКП

АВР

АВР

АВР

9.00.-9.45.

6 класс

9 класс

5 класс

7 класс

11 класс

Никифарович В.А.

Белянок В.В.

Михалевич И.М.

Любоза С.М.

Калицкая И.М.

3

Общешкольное мероприятие

9.55.-10.40.

5-11 классы

Классные руководители

Учителя физической культуры

Педагог организатор

3.

Клуб « Эрудыт»

Кружок « Текстильный дизайн»

Клуб ЮИД

10.50.-11.35.

11 класс

Белянок У.У.

Самуйло Л.Я.

Никифорович В.А..

4.

Кружок « Текстильный дизайн»

Клуб « Эрудит»

11.45.-12.30.

9-10 классы

Самуйло Л.Е.

Белянок В.В.

5

Проведение консультаций для родителей

10.00.-10.50.

 

Педагог социальный

Белянок В.В.

 

В летний период
в ГУО « Шуневская детский сад-средняя школа Глубокского района» организованы:

  1. 1. Детский оздоровительный лагерь « Спорт-экспресс»
    Время работы лагеря : с 5.06. по 25.06. 2019 начальник лагеря: Кузьмич Светлана Владимировна.
  2. Лагерь труда и отдыха:
    Время работы лагеря : с 5.06. по 25.06. 2019 начальник лагеря: Бельский Федор Петрович
  3. Студенческий отряд « Патриот» в д. Верхнее
    Время работы: с 17.06. по 28.06. 2019.
    Руководитель отряда: Никифорович Василий Афанасьевич
  4. Досуговая площадка: время работы с 1.07. по 20.08. 2019.
    Отв. дежурный учитель

Графік работы педагогаў

ДзУА” Шунеўская дзіцячы сад-сярэдняя школа Глыбоцкага раёна”

 на дзіцячай досугавай пляцоўцы ў летні перыяд

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Дата

1.

Брылёнак і.В.

1.07.

2.

Брылёнак І.В.

2.07

3.

Брылёнак І.В.

4.07.

4.

Сташкевіч Т.Г.

5.07.

5.

Міхалевіч І.М.

8.07.

6.

Міхалевіч І.М.

9.07

7.

Хілько Ю.В.

10.07

8.

Хілько Ю.В.

11.07.

9.

Хілько Ю.В.

12.07.

10.

Хмелькова А.А.

15.07.

11.

Хмелькова А.А.

16.07.

12.

Шарковіч А.І.

17.07.

13.

Шарковіч А.І.

18.07.

14.

Шарковіч А.І.

19.07.

15.

Малей Н.Р.

22.07.

16.

Малей Н.Р.

23.07.

17.

Арэхва Н.У.

24.07.

18.

Арэхва Н.У.

25.07.

19.

Нікіфаровіч В.А.

26.07

20.

Пракапёнак М.А.

29.07.

21.

Пракапёнак М.А.

30.07.

22.

Грышчанка М.І.

1.08.

23.

Грышчанка М.І.

2.08.

24.

Каліцкая І.В.

5.08.

25.

Самуйла Л.Я.

6.08.

26.

Самуйла Л.Я.

7.08.

27.

Бельскі Ф.П.

8.08.

28.

Бельскі Ф.П.

9.08.

29.

Аўсянка А.А.

12.08.

30.

Аўсянка А.А.

13.08.

31.

Дырко Ю.С.

14.08.

32.

Дырко Ю.С.

15.08.

33.

Шудзель Д.Э.

16.08.

34.

Шудзель Д.Э.

19.08.

35.

Любоза С.М.

20.08.

36.

Любоза С.М.

21.08.

Час работы пляцоўкі: 10.00.-15.00.

яндекс.ћетрика –ейтинг@Mail.ru  аталог TUT.BY