^ Наверх

Круглый стол

13 мая в преддверии дня семьи специалистами Государственного учреждения образования «Социально-педагогический центр Глубокского района» проведен круглый стол «Белорусская семья вчера, сегодня, завтра…

28 апреля прошел второй день первого этапа открытого первенства Витебской области по робототехнике.

Победителями в номинациях стали:…

Информация Государственного учреждения образования «Социально-педагогический центр Глубокского района» о проведении районной олимпиады правовых знаний

На основании Положения об областном фестивале правовых знаний среди обучающихся учреждений общего среднего образования Глубокского района в марте и апреле текущего года проведены отборочные этапы олим…

Фестиваль межкультурных коммуникаций – 2021

Подведены итоги районного этапа областного фестиваля межкультурных коммуникаций учащихся учреждений общего среднего образования по 4 номинациям.  …

ПОЗДРАВЛЯЕМ победителей II этапа (публичная защита исследовательских работ)XIII конференции ученических исследовательских работ «Шаг в будущее»

 …

Жывая  класіка  вуснамі глыбоцкіх школьнікаў

17 красавіка 2021 года  на базе Сярэдняя школа  №3 г. Глыбокае“ адбыўся раённы  эспубліканскага творчага конкурсу юных чытальнікаў “Жывая класіка”, які прысвечаны Году народнага адзінства. К…

Меню сайта

Доска почета

Адамович Инна Светославовна

Педагог социальный ГУО «Социально – педагогический центр Глубокского района…

Алексеенок Вячеслав Константинович

Заведующий хозяйством филиала «Ивесь» Государственного учреждения дополнительного образования «Центр…

Аниськович Вероника Иосифовна

Учитель истории ГУО «Средняя школа № 3 г. Глубокое…

Бекиш Жанна Витальевна

Председатель профкома ГУО «Дерковщинская детский сад – средняя школа Глубокского района…

Гинько Ольга Дмитриевна

Директор ГУО «Прозорокская детский сад – средняя школа Глубокского района имени И.Т. Буйницкого…

Жданович Ирина Францевна

Заведующий ГУО «Суклинский детский сад Глубокского района…

Зубрицкая Нина Георгиевна

Учитель - дефектолог ГУО «Средняя школа № 2 г. Глубокое…

Колбасич Марина Вячеславовна

Заместитель директора по учебной работе ГУО «Средняя школа № 1 г. Глубокое имени П.О. Сухого…

Коц Наталия Зигфридовна

методист ГУ «Учебно – методический кабинет Глубокского района…

Лимановская Валентина Петровна

главный специалист отдела по образованию Глубокского райисполкома…

Лукашевич Татьяна Алексеевна

Заместитель заведующего ГУО «Ясли-сад № 5 г. Глубокое…

Малец Валентина Александровна

приемный родитель отдела по образованию Глубокского райисполкома…

Орлова Елена Николаевна

Учитель начальных классов ГУО «Ломашевская детский сад – базовая школа Глубокского района…

Попок Анатолий Михайлович

Учитель физической культуры и здоровья ГУО « Псуевская детский сад – базовая школа Глубокского райо…

Спиркович Марина Ивановна

Учитель географии ГУО «Залесская детский сад – средняя школа Глубокского района…

Турчинович Наталья Викторовна

Классный руководитель ГУО «Коробовская детский сад – средняя школа Глубокского района имени Р.И. Мат…

Шабан Елена Владимировна

Заместитель заведующего по хозяйственной части ГУО «Ясли – сад №1 г. Глубокое «Вишневая сказка…

Януш Наталия Ивановна

Учитель иностранного языка ГУО «Глубокская районная гимназия…

 work 000359 1b4ed0f56c9095542d8efc35ccc1a51f

ives-banner

 

Главная

Дзяржаўная ўстанова адукацыі
"Шунеўская дзіцячы сад-базавая школа
Глыбоцкага раёна"

schuneucy 1Адрас: 211801, зав. Цэнтральны, д. 1, в. Шунеўцы, Глыбоцкі раён, Віцебская вобласць

Электронны адрас:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Дырэктар

ЛАПАЦКАЯ
Іна Аляксандраўна

тэл. 8 (02156) 5-26-93
Графік прыёма: серада-14.00.-16.00
чацвер- 14.00.-16.00.

Намеснік дырэктара
па асноўнай дзейнасці

Бельскі Фёдар Пятровіч

тэл.8 (02156) 5-26-93
Графік прыёма: панядзелак- 14.00.-16.00.
Аўторак- 14.00.-16.00

Намеснік дырэктара
па асноўнай дзейнасці

Кузьміч
Святлана Уладзіміраўна

тэл.8(02156) 5-26-93

графік прыёма-пятніца- 14.00.-15.00.
Субота- 10.00.-12.00

Сацыяльны педагог,
педагог-псіхолаг

Белянок
Уладзімір Уладзіміравіч

тэл.8(02156) 5-26-93

Адміністратыўныя працэдуры,
якія здзяйсняюцца па прынцыпу "АДНО АКНО"

Пералік адміністрацыйных працэдур, якія выконваюцца па прынцыпе “Адно акно”:

2.1. Выдача выпіскі (копіі) з працоўнай кніжкі
2.2. Выдача даведкі аб месцы працы, службы і займаемай пасадзе
2.3. Выдача даведкі аб перыядзе працы, службы
2.25. Выдача даведкі аб знаходжанні ў адпачынку па догляду за дзіцяці да дасягнення ім узросту 3 гадоў
6.1. Выдача дублікатаў:
6.1.1. дакумента аб адукацыі:
- пасведчання аб агульнай базавай адукацыі;
- атэстата аб агульнай сярэдняй адукацыі;
- пасведчання аб спецыяльнай адукацыі
6.3. Выдача даведкі аб тым, што грамадзянін з'яўляецца навучэнцам або выхаванцам установы адукацыі
6.15. Прыняцце рашэння аб вызваленні або зніжэнні аплаты за карыстанне падручнікамі і вучэбнымі дапаможнікамі выхаванцамі і навучэнцамі
6.16. Прыняцце рашэння аб вызваленні або зніжэнні аплаты за харчаванне дзяцей ва ўстанове

КНІГА СКАРГАЎ І ПРАПАНОЎ

знаходзіцца ў кабінеце “Кабінет дырэктара”
Адказны – дырэктар ЛАПАЦКАЯ Іна Аляксандраўна, тэлефон 5-26-93.
У яго адсутнасць – Бельскі Федар Пятровіч, намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці

ВЫШЭЙСТАЯЧАЯ АРГАНІЗАЦЫЯ

АДДЗЕЛ ПА АДУКАЦЫІ ГЛЫБОЦКАГА РАЁННАГА ВЫКАНАЎЧАГА КАМІТЭТА
Гаўрылава Таццяна Вячаславаўна – начальнік аддзела па адукацыі Глыбоцкага райвыканкама
(кабінет № 65, службовы тэлефон 2-58-61)
Лазаронак Таццяна Антонаўна – галоўны спецыяліст аддзела па адукацыі Глыбоцкага райвыканкама
(кабінет № 70, службовы тэлефон 2-58-22)
АДРАС
211800, вуліца Леніна, 42, горад Глыбокае, Віцебская вобласць
ЭЛЕКТРОННЫ АДРАС ПРЫЁМНАЙ Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Інфармацыя аб установе адукацыі

Мова навучання БЕЛАРУСКАЯ
Вывучаемыя замежныя мовы НЯМЕЦКАЯ І АНГЛІЙСКАЯ
Рэжым работы дашкольнай групы 7.00-17.30
Зменнасць заняткаў:у адну змену, пачатак заняткаў 8.30.
Арганізацыя падвозу выхаванцаў і навучэнцаў: аўтобус установы адукацыі

Наяўнасць групы падоўжанага дня:

Група падоўжанага дня для навучэнцаў 1-2 класаў- выхавацель Чэкед Алена Сяргееўна
Рэжым работы: з 12.00.-18.00.
Група падоўжанага дня для навучэнцаў 3-4 класаў: выхавацель Сташкевіч Таццяна Генрыхаўна
Рэжым работы: 13.00.-18.00.

 

Апякунскі савет
Дзяржаўнай установы адукацыі
"Шунеўская дзіцячы сад-базавая школа Глыбоцкага раёна"

У саставе апякунскага савета ў 2020/2021 навучальным годзе:

1. Аксяновіч Т.П. – старшыня апякунскага савета, бібліятэкар Шунеўскай сельскай бібліятэкі;
2. Самуйла Л.Я. – сакратар апякунскага савета, настаўнік установы адукацыі;
3. Жолуд А.І. – член апякунскага савета, повар установы адукацыі;
4. Згірская М.В. – член апякунскага савета, бухгалтар УП “Глыбоцкая ПМК меліявадгас” 

Да ўвагі:

Разліковы рахунак для пераліку сродкаў апякунскага савета:
Атрымальнік:
Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Шунеўская дзіцячы сад-сярэдняя школа Глыбоцкага раёна"
р/с BY29АКВВ36323150086092300000
в ЦБУ №208, филиала № 216
ОАО АСБ «Беларусбанк» в г.Полоцк,
БИК AKBBBY21216
Від выплаты/прызначэнне выплаты “Добраахвотнае ахвяраванне”

 

РЭЖЫМ РАБОТЫ 
ДУА “Шунеўская ДС – БШ Глыбоцкага раёна”
IІ паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

        Расклад званкоў (2-9 клас)                                       Расклад званкоў (1 клас)                                                    

1 урок    08.30  –  09.15                                                1 урок  08.30  –  09.05              

2 урок    09.25  – 10.10                                                 2 урок  09.25  –  10.00              

3 урок    10.20  – 11.05                                                 3 урок  10.20  –  10.55

4 урок    11.25  – 12.10                                                 4 урок  11.15  –  11.50                                                                                                             

5 урок    12.25  – 13.10                                                 5 урок  12.00  –  12.35

6 урок    13.20  – 14.05                       

7 урок    14.15  – 15.00

8 урок    15.10  – 15. 55             

Рэжым харчавання вучняў

09.05 - сняданак 1кл.                                                   12.10 - абед вучняў 7 - 9 кл.

11.05 - абед вучняў  2-6 кл.                                         12.35 - абед вучняў 1 кл.

15.00 - полудзень ГПД 1-4 кл.                                    

Рэжым работы ГПД

1-2 кл. – 12.00.-18.00                                                   3-4 кл. - 12.00.-18.00

Рэжым работы дзіцячага сада

Малодшая група – 7.00 – 17.30                                  Старэйшая група – 7.00 –17.30

Дзяжурства кіраўніцтва школы

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Пасада

Дзень тыдня

ЛАПАЦКАЯ Іна Аляксандраўна

дырэктар

 серада     пятніца

Бельскі Фёдар Пятровіч

намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці

панядзелак

Кузьміч Святлана Уладзіміраўна

намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці

аўторак, чацвер

 субота

Дзяжурства па школе настаўнікаў

 

панядзелак 

аўторак

серада

чацвер

пятніца

1

паверх

Хілько Ю.У.

Шарковіч А.І.

Белянок У.У.

Арэхва Н.У.

Міхалевіч І.М.

2

паверх

Дырко Ю.С.

Нікіфаровіч В.А.

Брылёнак І.В.

Пракапёнак М.А.

Малей Н.Р.

сталовая

Грышчанка М.І.

Самуйла Л.Я.

Любоза С.М.

Каліцкая І.В.

Грышчанка М.І.

 

 

РАСКЛАД УРОКАЎ 1-9 КЛАСАЎ
ДУА “Шунеўская ДС-БШ Глыбоцкага раёна”
на II паўгоддзе 2020-2021 н.г.

shun 2020 

shun 2 5 9

Расклад факультатыўных заняткаў 1-9 класаў
ДУА “Шунеўская дзіцячы сад - базавая школа Глыбоцкага раёна”
на lI паўгоддзе 2020-2021 н.г.

 

Клас

Дзень

Час

Назва факультатыва

Прозвішча

настаўніка

1.

1

Аўт.

12.10-12.45

“Асновы моўнай культуры”

Хмялькова А.А.

2.

1

Ср.

12.10-12.45

 “Матэматычная  вясёлка”

Хмялькова А.А.

3.

2

Аўт.

12.30-13.15

 “Вытокі роднай мовы”

Пракапенак М.А.

4.

2

Ср.

12.30-13.15

“Матэматычная  вясёлка”

Пракапенак М.А.

5.

3

Аўт.

13.30-14.15

“Речевой этикет”

Малей Н.Р.

6.

3

Ср.

13.30-14.15

“Матэматычная  вясёлка”

Малей Н.Р.

7.

4

Аўт.

13.30-14.15

“Вытокі роднай мовы”

Брыленак І.В.

8.

4

Чцв.

13.30-14.15

“Речевой этикет”

Брыленак І.В.

9.

5

Пн.

13.30-14.30

“Грані слова: ад гука да сказа”

Любоза С.М.

10.

5

Чцв.

13.30-14.15

“Кладавая слов русского языка”

Арэхва Н.У.

11.

6

Пн.

13.30-14.15

“Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов”

Арэхва Н.У.

12.

6

Аўт.

14.25-15.10

“Програмирование Scratch”

Белянок У.У.

13.

7

Пн.

8.30-9.15

“Беларускія землі ад старажытнасці да сяр. 13 ст.”

Сташкевіч Т.Г.

14.

7

Ср.

14.25-15.10

“Паэтычныя гімны марфалогіі”

Арэхва Н.У.

15.

7

Птн.

14.25-15.10

“Слова ў тэксце”

Міхалевіч І.М.

16.

8

Пн.

14.25-15.10

“Гэты няпросты просты сказ”

Любоза С.М.

17.

8

Пн.

14.25-15.10

“Асновы алімпійскіх ведаў”

Шарковіч А.І.

18.

8

Аўт.

13.30-14.15

“Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі”

Белянок У.У.

19.

8

Чцв.

13.30-14.15

“От значения к написанию”

Міхалевіч І.М.

20.

9

Чцв.

14.25-15.10

“Секреты синтексиса и пунктуации”

Міхалевіч І.М.

21.

9

Птн.

14.25-15.10

“Складаны сказ без  складанасці”

Любоза С.М.

 

 

Графік работы ў шосты школьны дзень
ДУА” Шунеўская дзіцячы-сад-базавая школа Глыбоцкага раёна”
на 2020/2021 навучальны год

 

 

 5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

9.00.-9.45

Агульнашкольнае мерапрыемства/ Работа гуртка

“ Алімпійскія надзеі” ( перапынак 9.45.- 9.50.)

9.50.-10.35.

                   Работа гуртка “ Алімпійскія надзеі”

Клуб “ Крынічка”

АВР

Аб’яднанне па інтарэсам
( культурная спадчына)

Клуб “Твой выбар”

10.40.-11.25.

Работа  гуртка

 “Тэхнічнае мадэліраванне”

Клуб

“ Памяць”

АВР

АВР

11.30.-12.15.

Работа  гуртка “ Тэхнічнае мадэліраванне”

Работа клуба “ Эрудыт”

10.00-10.50.

8.30-14.30.

9.00.-10.00.

Кансультацыі педагога сацыяльнага

Работа школьнай бібліятэкі ( першая і трэццяя субота месяца

Работа камп’ютарнага класа

 

Графік
работы дзіцячых аб’яднанняў па інтарэсах
ДУА” Шунеўская дзіцячы-сад-базавая школа Глыбоцкага раёна”
на 2020/2021 навучальны год

Дзень тыдня

назва

Час

работы

Месца правядзення

кіраўнік

ПАНЯДЗЕЛАК

Секцыя АФП

Гурток “ Звонкі голас”

16.00.-17.30.

16.00.-16.45.

Спартыўная зала

Каб 8 класа

Хілько Ю.У.

Нікіфаровіч В.А.

АЎТОРАК

Клуб “ Спачан”

14.15.-15.00.

Спартыўная зала

Шарковіч А.І.

СЕРАДА

Секцыя “Спартыўныя гульні”

15.00.-16.30.

Спартыўная зала

Хілько Ю.В.

Клуб  “ Свечка”

14.15.-15.00.

Кабінет 3 класа

Малей Н.Р.

ЧАЦВЕР

Секцыя  АФП

16.00.-17.30.

Спартыўная зала

Хілько Ю.В.

Клуб

“ Кнігавічок”

11.15.-11.50.

Кабінет 1 класа

Хмелькова А.А.

Клуб  “ Экоша”

12.25.-13.10.

Кабінет 2 класа

Пракапенак М.А.

Клуб  « Казка»

14.15.-15.00.

Кабінет 4 класа

Брылёнак І.В.

ПЯТНІЦА

Гурток

 “ Умелыя ручкі”

13.20.-14.55.

перапынак

14.05.-14.10.

Кабінет 3 класа

Малей Н.Р.

СУБОТА

Гурток

 “Алімпійскія надзеі”

9.00.-10.35.

перапынак

9.45-9.50.

Спартыўная

зала

Шарковіч А.І.

Гурток

“ Тэхнічнае мадэліраванне”

10.45.-12.15.

перапынак

11.30.-11.35

Школьная майстэрня

Нікіфаровіч В.А.

Клуб “ Твой выбар”

10.40.- 11.25.

Кабінет 9 класа

Арэхва Н.У.

Клуб “ Памяць”

10.40.-11.25.

Кабінет 7 класа

Міхалевіч І.М.

Клуб  “  Эрудыт”

11.35.-12.20.

Кабінет 8 класа

Белянок У.У.

 

Група падоўжанага дня для навучэнцаў 1-2 класаў- выхавацель Чэкед Алена Сяргееўна
Рэжым работы: з 12.00.-18.00.
Група падоўжанага дня для навучэнцаў 3-4 класаў: выхавацель Сташкевіч Таццяна Генрыхаўна
Рэжым работы: 13.00.-18.00.
яндекс.ћетрика –ейтинг@Mail.ru  аталог TUT.BY